Data wydarzenia: 03.09.2017 10:00 - 03.09.2017 16:00
Miejsce wydarzenia: Silver Park w Olkuszu

Już jutro, 3 września w Silver Parku przy ul. Głowackiego w Olkuszu odbędą się Olkusz Silver Games, czyli eliminacje Deskorolkowych Mistrzostw Polski. Oprócz tego przygotowano wiele atrakcji dla mieszkańców w każdym wieku.

Już od godziny 10:00 rozpoczną się eliminacje deskorolkowe, w których udział wezmą zawodnicy z całej Polski. Finały przewidziane są na godziny 14:15, 15:00 i 15:30.

Od godziny 12:30 rozpoczną się atrakcje dla publiczności. Na tych, których akrobacje na deskorolce zachęcą do nauki jazdy na tym sprzęcie, czekać będą instruktorzy ze szkółki jazdy. O czas wolny najmłodszych zadba grupa Animisie, która dobrze wie co robić, aby się nie nudzić.

Planowany jest także pokaz lotów balonem lub atrakcje związane ze sportami lotniczymi. Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, nad Silver Parkiem uniesie się balon i każdy chętny będzie mógł być jego pasażerem. W razie niepogody zostanie przygotowany hangar z symulatorami i innymi akcesoriami lotniczymi. Zainteresowani lotnictwem będą mieli okazję porozmawiać z Mateuszem Rękasem - jednym z czołowych pilotów balonu sportowego, który właśnie wrócił z Mistrzostw Europy we Francji.

Na miejscu znajdować się będą dwa food trucki z prawdziwymi hamburgerami i belgijskimi frytkami.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania imprezy lub któregoś z punktów programu w przypadku bardzo niekorzystnych warunków pogodowych. Organizatorami wydarzenia są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu oraz Polish Skate Federation.Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.