Data wydarzenia: 18.06.2017 10:00 - 18.06.2017 14:00
Miejsce wydarzenia: Niesułowice

W niedzielę, 18 czerwca o godzinie 10:00 odbędzie się Rajd Rowerowy Szlakiem Kordonów Granicznych oraz Marsz Nordic Walking. Uczestnicy spotkają się w punkcie wypoczynkowym znajdującym w Niesułowicach przy drodze nr 791 w kierunku Chrzanowa.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, mogą w nim brać udział wszyscy chętni, którzy posiadają sprawny i przepisowo wyposażony rower. Dzieci, które nie ukończyły 10 lat mogą wziąć udział w rajdzie tylko z rodzicami i pod ich opieką. Osoby w wieku od 10 do 18 lat mogą uczestniczyć samodzielnie o ile posiadają podpisaną przez rodziców zgodę na udział w rajdzie oraz kartę rowerową.

Wzór zgody rodziców oraz Regulamin znajduje się poniżej. Wszyscy uczestnicy startują na własną odpowiedzialność i ubezpieczają się we własnym zakresie.

Miejsca postojowe dla samochodów uczestników znajdują się pod Wiejskim Domem Kultury w Niesułowicach. Zakończenie rajdu, a także poczęstunek oraz rozdanie nagród przewidziane są na godzinę 13:30.


Mapa trasy:

Rajd oraz Marsz organizowane są przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu oraz Radę Sołecką Niesułowic, we współpracy z Miastem Bukowno i Miastem Trzebinią.Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.