Data wydarzenia: 10.09.2017 15:00 - 10.09.2017 17:00
Miejsce wydarzenia: Bukowno

W nadchodzącą niedzielę, 10 września w Bukownie odbędzie się XV Rodzinny Rajd Rowerowy. Rozpoczęcie o godzinie 15:00 w Stadionie MOSiR w Bukownie.

Rodzinny Rajd Rowerowy to impreza rekreacyjna dla całych rodzin, która  przyciąga co roku wielu uczestników. Rowerzyści przemierzą trasę o długości 14 kilometrów, która prowadzić będzie ulicami Bukowna oraz leśnymi dróżkami wokół wyrobisk popiaskowych w Podlesiu i Borze Biskupim. Pokonanie jej nie powinno sprawić trudności ani najmłodszym, ani tym starszym uczestnikom.

Zapisy prowadzone są na stronie internetowej rajdu - TUTAJ. Oprócz tego zapisać się będzie można także w dniu imprezy na stadionie już od godziny 13:00. 

Na mecie rajdu na wszystkich uczestników będzie czekała pieczona kiełbaska, a także losowanie nagród spośród wszystkich jego uczestników.

Odbiór numerów startowych i koszulek dla zapisanych internetowo na osobnym stanowisku od godziny 13:00 do 15:00 na stadionie sportowym MOSiR w dniu Rajdu Rowerowego. Termin rajdu uzależniony jest od warunków atmosferycznych. W razie niepogody impreza zostanie przeniesiona na 17 września o czym organizatorzy poinformują 9 września na stronie rajdu oraz Facebooku wydarzenia.

W związku z organizacją Rajdu ulice ks. Zelka, Mostowa, Ogrodowa, Przeń, Wiejska na czas przejazdu uczestników Rajdu, tj. w godzinach od 14:50 do 16:30 zostaną zamknięte dla ruchu.Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.