Ta wiadomość może zainteresować wszystkich entuzjastów oświetlenia led oraz osoby zamierzające w niedalekiej przyszłości zaopatrzyć się w żarówki ledowe oraz innego rodzaju osprzęt oświetleniowy. Jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się w Polsce sklepów internetowych, w którego ofercie znaleźć można tysiące produktów z branży oświetleniowej, zmienił swoją siedzibę. Jeszcze do niedawna biuro handlowe, magazyn oraz serwis sprzedażowy zlokalizowane były w Kluczach przy ul. Zawierciańskiej.

----- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -----

Dotychczasowa siedziba powoli stawała się jednak niewystarczająca z uwagi na poszerzanie oferowanego asortymentu o nowe produkty oraz odnotowywane w przeciągu ostatnich lat znaczne wzrosty zamówień. Z tego też względu właściciele marki ELED.pl zdecydowali się od maja 2018 roku na zmianę miejsca prowadzenia działalności oraz przeniesienie przestrzeni sprzedażowych i magazynowych do nowej siedziby, zlokalizowanej w bliskim sąsiedztwie dotychczasowej – przy ul. Rabsztyńskiej 16 w Kluczach.Nowe biuro, nowe wyzwania

Nowa siedziba umożliwić ma dalszy rozwój prowadzonej działalności oraz kontynuowanie działań zmierzających do poszerzenia oferty o nowe produkty, a także zwiększenia dostępności już oferowanych towarów. Warto przypomnieć, że dotychczasowe starania i inicjatywy właścicieli marki ELED.pl przełożyły się na dynamiczny wzrost uzyskiwanych przychodów. Zauważony on został także przez analityków rynkowych, którzy umieścili markę w przygotowywanym corocznie przez Puls Biznesu prestiżowym zestawieniu „e-Gazele Biznesu 2017”, wyróżniającym tych przedsiębiorców, którzy w poprzednim roku zanotowali najwyższy procentowy wzrost uzyskiwanych przychodów w zestawieniu z rokiem wcześniejszym. Prowadzony przez Piotra Barczyka sklep ELED.pl znalazł się w gronie dziesięciu najprężniej rozwijających się przedsiębiorców w województwie małopolskim. Zmiana siedziby na nową, oferującą większe powierzchnie sprzedażowe i magazynowe pozwoli na kontynuowanie tendencji wzrostowej w kolejnych latach obrotowych.Cele są jasne – oświetlenie LED

Wraz ze wzrostem popularności oraz rozpoznawalności marki na rynku osprzętu oświetleniowego led, właściciele ELED.pl nie zamierzają zmieniać profilu prowadzonej działalności, skupiając się w dalszym w ciągu na obsłudze odbiorców indywidualnych i klientów biznesowych. Współpracując z największymi dostawcami w Polsce i zagranicy, sukcesywnie zamierzają jednak poszerzać swój asortyment, skupiając się na wyselekcjonowaniu wysokiej jakości produktów dostępnych w każdej kategorii cenowej.Podstawową zasadą, wokół której koncentrować będą w dalszym ciągu swoją działalność, pozostawać będzie dostarczanie bezawaryjnych, sprawdzonych produktów, pozwalających spełnić wymagania oraz zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Realizację tych założeń umożliwiać będzie powiększający się z roku na rok zespół kompetentnych pracowników, służących pomocą na każdym etapie obsługi sprzedażowej.

Więcej na stronie: ELED.pl


----- ARTYKUŁ SPONSOROWANY -----Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.