30 listopada, o godzinie 7:00, przy ul. Sławkowskiej 12B otwarty zostanie drugi sklep sieci Lidl w Olkuszu. Z okazji otwarcia zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanym konkursie sklepu Lidl i naszego portalu Olkusz DlaWas.info. Do wygrania 3 kosze produktów z sieci Lidl.

Aby wygrać atrakcyjny kosz produktów sieci Lidl wystarczy w konkursie, odpowiedzieć prawidłowo na jedno pytanie i przesłać ciekawy przepis na ciasto czekoladowe. Konkurs uruchamiamy dokładnie 30 listopada o godzinie 7:00 na naszym profilu Olkusz.DlaWas.info na Facebooku link tutaj

O wspomnianej godzinie pojawi się pytanie konkursowe, na które należy udzielić odpowiedzi w komentarzu do posta. O wygranej decyduje zasada kto pierwszy ten lepszy. Wygrywają trzy pierwsze osoby, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe i wkleją ciekawy przepis na wspomniane ciasto czekoladowe.

W przypadku udzielenie błędnej odpowiedzi lub udzielenia prawidłowej odpowiedzi ale braku wklejonego przepisu w komentarzu, uczestnik taki nie będzie brany pod uwagę i do puli nagród wchodzi kolejny uczestnik spełniający warunki udziału w konkursie.

Warunkiem przesłania nagrody jest podanie w wiadomości prywatnej do Redakcji adresu uczestnika i nr telefonu.

Zapraszamy do zabawy.foto: Mateusz Łebek