W sobotę, 17 marca w klubie Żaczek przy Alei 3. Maja 5 w Krakowie odbędzie się inauguracja XVI edycji WBW 2018, czyli największej bitwy freestyle w Polsce. W związku z tym mamy dla sympatyków chcących uczestniczyć w tym wydarzeniu darmowe wejściówki.

WBW to impreza podczas której, raz do roku, wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC w kraju. Rywalizacja odbywa się w formule bitwy, o wynikach której decyduje jury złożone z zasłużonych reprezentantów sceny freestyle. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność zgromadzona pod sceną. WBW już od 2003 jest powszechnie uznawana za najbardziej prestiżowe tego typu wydarzenie w kraju.

Co to jest Freestyle? - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

Co to jest Bitwa? - battle, najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

Prowadzenie: EDZIO

Jury: FILIPEK, TYMIN, ZWR
Gramofony: DJ AVENS


Aby dostać bezpłatną wejściówkę wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i napisać w komentarzu pod postem "CHCĘ DOSTAĆ WEJŚCIÓWKĘ NA WBW". Pierwsze trzy osoby, które prawidłowo spełnią warunek, wygrywają. Wtedy naszym komentarzem zamykamy konkurs.
Wygrywające osoby wchodzą na wydarzenie jako osoby GOŚĆ, w tym celu przekazujemy dane osobowe (imię i nazwisko) do organizatora imprezy.


Szczegółowe informacje o imprezie znajdziesz tutajWidzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.