Data wydarzenia: 10.03.2017 20:00 - 10.03.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: Centrum Kongresowe ICE Kraków

W piątek, 10 marca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się koncert zespołu Cugowscy. Występ odbędzie się o godzinie 20:00.

Wspólnie z organizatorem uruchamiamy konkurs w którym można wygrać podwójną wejściówkę na koncert.

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe i poprosić znajomych o lajkowanie swojej odpowiedzi. Wygrywa osoba z największą ilością lajków.

W konkursie można uczestniczyć na naszym fanpage na Facebooku Olkusz Dla Was

------------------------------------------

Formacja CUGOWSCY to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Krzysztof Cugowski jako wybitny polski wokalista od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność, dzięki czemu na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia – obecnie jednego z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku.

Obecnie zespół CUGOWSCY startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Projekt „Zaklęty krąg” wyróżnia się swoją różnorodnością. Podczas koncertów nie zabraknie hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm'n'bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i pełnych rockowej energii wydarzeń 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na koncert.

Bilety można kupić na stronie: kulturairozrywka.pl
A także w:

  • sieci sklepów Empik
  • Eventim
  • Ticketpro-----------------------------------------
Konkurs zakończony. Gratulujemy, bilet dwuosobowy wygrywa Basia Rzońca.