Data wydarzenia: 07.09.2018 19:00 - 07.09.2018 22:00
Miejsce wydarzenia: Pustynia Błędowska

W piątek, 7 września o godzinie 19:00 odbędzie się Nocne Zwiedzanie Pustyni Błędowskiej z Olkuską Grupą Turystyczną Amonit. Zbiórka na wycieczkę organizowana jest pod Różą Wiatrów na Pustyni (dojazd od ul. Bolesławskiej w Kluczach).

Dla uczestników przygotowano 2 rodzaje tras: trasę przyrodniczą oraz trasę rodzinną dla najmłodszych nastawioną na gry, zabawy oraz ciekawostki poświęcone Pustyni. Udział w imprezie jest bezpłatny. Regulamin imprezy oraz szczegóły można znaleźć na poniższym plakacie.

Impreza organizowana jest z myślą o turystach indywidualnych, a wszystkie grupy zorganizowane, w tym grupy szkolne zainteresowane zwiedzaniem Pustyni z przewodnikiem, proszone są o kontakt z Olkuską Grupą Turystyczną Amonit, ponieważ istnieje możliwość zorganizowania przez olkuskich przewodników indywidualnego zwiedzania dla grupy.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.