Data wydarzenia: 16.06.2018 16:00 - 17.06.2018 23:00
Miejsce wydarzenia: Stadion w Bukownie

Już za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 16 czerwca oraz w niedzielę 17 czerwca odbędzie się tegoroczna edycja Dni Bukowna. Święto miasta odbędzie się tradycyjnie na stadionie w Bukownie przy ulicy ks. Zelka.

Uroczyste otwarcie Dni Bukowna 2018 odbędzie się w sobotę, o godzinie 16:00. Jako pierwsze wystąpią dzieci z Miejskiego Przedszkola w Bukownie. Następnie o 17:00 zacznie się seria koncertów, jako pierwsi zagrają Trubadurzy, następnie Chłopcy z Placu Broni, Jeremi Sikorski, a na koniec przed publicznością wystąpi zespół Video. Sobotnie uroczystości zakończy pokaz sztucznych ogni o północyNiedzielne uroczystości rozpocznie występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 oraz z Miejskiego Ośrodka Kultury w Bukownie. O 17:00 wystartuje tradycyjnie XVI już Ogólnopolski bieg uliczny o Puchar Burmistrza Miasta Bukowno. O 18:10 odbędą się pokazy tańca towarzyskiego wykonanego przez Beautufil Dance Studio. Następnie przed publicznością wystąpi kabaret Kałamasz, a o 20:00 rozpocznie się koncert discopolowego zespołu Mig. Na zakończenie Dni Bukowna o 21:30 zagra DJ Inox & Nick Sinckler.Całą uroczystość poprowadzi Dariusz Niebudek. Więcej szczegółów na plakacie.


Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.