Data wydarzenia: 25.08.2019 12:45 - 25.08.2019 20:30
Miejsce wydarzenia: Kąpiele Wielkie

W niedzielę, 25 sierpnia w Kąpielach Wielkich odbędą się tegoroczne Dożynki Gminy Wolbrom. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 12:45 na placu kościoła w Kąpielach Wielkich.

Po pokazie wieńców dożynkowych i uroczystej Mszy Świętej Dożynkowej, o godzinie 14:15 rozpocznie się część obrzędowa dożynek. Podczas niej odbędzie się przekazanie chleba, przemówienia, wręczenie dyplomów i nagród oraz częstowanie chlebem.

Część artystyczna dożynek startuje o 15:15. Wystąpią tam między innymi dzieci ze szkoły w Kąpielach Wielkich, chór dziecięcy z Michałowic i chór UTW z Wolbromia. Gwiazdą wieczoru jest koncert zespołu disco-polo Mega Dance, który odbędzie się o godzinie 18:15. Na zakończenie Święta Plonów przewidziano zabawę taneczną przy muzyce zespołu Exotic.

Podczas Dożynek miejsce będą miały także liczne imprezy towarzyszące. Więcej szczegółów na plakacie.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.