Data wydarzenia: 24.08.2019 16:00 - 24.08.2019 20:00
Miejsce wydarzenia: Silver Park w Olkuszu

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Nie masz zielonego pojęcia, jak spędzić wolny czas? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się w wielobarwnej chmurze!

Eksplozja Kolorów to impreza, której nie trzeba przedstawiać. Świetni muzycy, pyszne jedzenie i tysiące kolorowych uczestników to znaki rozpoznawcze tej barwnej inicjatywy. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy przewidzieli atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Druga edycja barwnej zabawy w Olkuszu odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia w Silver Park przy ulicy Głowackiego. Eksplozja kolorów będzie jedną z wielu atrakcji przygotowanych na ten weekend dla mieszkańców Olkusza i okolic.

Już od samego rana najlepsi polscy deskorolkowcy wezmą udział w eliminacjach Deskorolkowych Mistrzostw Polski. Warto pojawić się w Silver Parku już na początku zawodów o godz. 10.00 i kibicować startującym w 3 kategoriach: Open, Girl i Junior. Finał w kategorii Open przewidziany jest na godzinę 15.00. Ciąg dalszy zawodów – rywalizacja w hulajnodze i BMX– nastąpi kolejnego dnia od godziny 11.00.

Raperskim slangiem, podobnie jak w ubiegłym roku, przemówią ci, którzy walczą z używkami i chcą szerzyć dobre i zdrowe podejście do tematu. Profilaktyka używkowa w Olkuszu będzie nosić hasło: „Dajemy czadu bez dopalaczy”. Autorem pogadanki będzie Mikołaj Mądrzyk znany jako Mikser.

Na scenie pojawi się również znany nie tylko młodszemu pokoleniu raper B.R.O. Atrakcje nie kończą się w sobotę. Organizatorzy zapraszają również w niedzielę na mini eksplozję kolorów oraz występ iluzjonisty. W niedzielne południe zapraszają wszystkich do wesołej zabawy i czarów.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.