Data wydarzenia: 07.03.2020 16:00 - 07.03.2020 19:00
Miejsce wydarzenia: Hala MOSiR w Olkuszu

W sobotę, 7 marca na hali MOSiR przy ulicy Wiejskiej 1a w Olkuszu wystąpi znany polski kabaret Neo-nówka. Wydarzenie startuje o godzinie 16:00. Z tej okazji organizujemy konkurs, w którym wygrać będzie można 3 podwójne wejściówki.

„Żywot Mariana” - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu „Kazik Sam w domu” Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka. „Żywot Mariana” to kabaretowy spektakl pokazujący losy statystycznego Mariana od narodzin, aż po jego kres. Jeżeli zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie, natomiast jeżeli nie zastanawiasz się jak żyć, to ten program jest dla Ciebie.

Zabawny, śmieszny, rozluźniający ale i zmuszający do przemyśleń. Taki jest „Żywot Mariana”. Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu Zespołu „Żarówki”. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Musisz to zobaczyć. Polecamy z ręką na sercu.

Bilety na wydarzenie można nabyć w Biurze Podróży ILKUS, przy ulicy Sławkowskiej 13 w Olkuszu.


Konkurs:

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać podwójną wejściówkę wystarczy:

  • polubić nasz profil na Facebooku kliknij tutaj 
  • napisać w komentarzu pod postem "CHCĘ WYGRAĆ WEJŚCIÓWKĘ NA KABARET"
  • poprosić znajomych o POLUBIENIE swojego wpisu pod postem

Pierwsze trzy osoby, które prawidłowo spełnią warunek i będą miały największa ilość polubień swojego wpisu, wygrywają podwójny bilet na wydarzenie. 

Konkurs trwa do soboty, 18 stycznia do godziny 12:00. Zamknięcie konkursu odbywa się poprzez wykonanie printscreenu uczestników konkursu pod postem, napisanie ZAMYKAMY KONKURS i opublikowanie osób wygrywających. Szczegóły odbioru nagród przekażemy w wiadomości prywatnej.

KONKURS ZAKOŃCZONY:


Podwójne wejściówki na wydarzenie wygrały następujące osoby:

  1. Roksana Gorajczyk
  2. Agnieszka Banyś-Kotas
  3. Kasia Chmist
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.