Data wydarzenia: 20.10.2018 17:00 - 20.10.2018 19:00
Miejsce wydarzenia: Sala widowiskowa MDK w Olkuszu

W sobotę, 20 października w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Olkuszu odbędzie się występ kabaretu SMILE pod tytułem "To się nadaje do kabaretu”.

Kabaret SMILE jest polskim kabaretem założonym w 2003 roku w Lublinie. Kabaret reprezentuje różne style humoru, jak sami o sobie piszą: "Preferujemy skecze obyczajowe, bazujące na humorze sytuacyjnym oraz na charakterystycznych postaciach. Lubimy bawić się formą. Szukamy absurdów życia codziennego i przenosimy je na scenę. Uwielbiamy śpiewać, jeden z nas nawet potrafi, dlatego też naszą silną stroną jest piosenka kabaretowa. Unikamy humoru politycznego bo po co parodiować komedię.

Kabaret to nasza pasja. Napisane przez nas teksty są tylko gliną, z której podczas występów, wraz publicznością, lepimy rzeźby zwane skeczami. Każdy nasz spektakl jest jedyny i niepowtarzalny. Oglądanie nas w telewizji czy w internecie jest jak zwiedzanie Nowego Jorku czy Wałbrzycha w Street View - Google Maps. Dlatego też jeśli kabaret Smile, to tylko i wyłącznie na żywo."

Występ kabaretu rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety na wydarzenie można zakupić w cenie 65 złotych w kasie biletowej MOK w Olkuszu oraz na stronie kupbilecik.pl dostępnej po tym linkiem TUTAJ (KLIKNIJ).Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.