Z okazji Dnia Matki Facebook proponuje nową aplikację- naklejkę fioletowego kwiatka zamiast tradycyjnych lajków czy postów. Na razie jest to wersja testowa dostępna tylko w niektórych krajach.

W Stanach Zjednoczonych Dzień Matki jest świętem ruchomym, a w tym roku przypada 14 maja, więc użytkownicy Facebooka mogli używać tej aplikacji już dwa dni wcześniej. W Polsce możemy ją na razie tylko oglądać, ale może amerykański koncern zdecyduje się uruchomić „kwiatkową” aplikację również u nas.

Nie wiadomo jednak, czy Facebook zostawi na zawsze możliwość komentowania postów naklejką z fioletowym kwiatkiem. Eksperci są zdania, że amerykański koncern w ten sposób testuje zainteresowanie internautów okazjonalnymi reakcjami. Gdyby pomysł spodobał się facebookowiczom, to firma Marka Zuckerberga mógłby bez wysiłku sprzedawać prawa do okazjonalnych reakcji reklamodawcom.

Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.