| Źródło: Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Skomentuj jako pierwszy!

Olkuskie lodowisko już otwarte [FOTO]

Zgodnie z planem – punktualnie o godzinie 16:00 w niedzielę 1 grudnia – nastąpiło wielkie otwarcie lodowiska, które ponownie stanęło na olkuskim rynku. Dokonał go burmistrz Roman Piaśnik, częstując potem najmłodszych amatorów łyżew słodką niespodzianką. Srebrna Tafla czynna jest codziennie w godzinach 9:00-21:00.

Otwarcie cieszyło się bardzo dużą popularnością. Kilkaset osób obserwowało i nagradzało brawami pokaz jazdy figurowej w wykonaniu grupy Walley Ice Story. Do większej aktywności na lodzie zachęcał dyskotekowymi hitami Dj Sosen, a najmłodszym – po raz pierwszy w tym sezonie zimowym – towarzyszył św. Mikołaj, który również założył łyżwy. Wszyscy chętni mogli również wziąć udział w specjalnie organizowanych animacjach.

Już teraz zachęcamy do odwiedzin lodowiska w najbliższy piątek. O godzinie 16:00 odbędą się Mikołajki, a wstęp na lodowisko ponownie będzie bezpłatny. Lodowisko będzie czynne codziennie od 1 grudnia 2019 do 1 marca 2020 roku w godzinach 9:00-21:00.


Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.

Publikacja:

Napisz komentarz

Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj
Jak chcesz się przedstawić?