Data wydarzenia: 13.05.2017 12:00 - 14.05.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: Rynek w Olkuszu

Już w ten weekend, 13 i 14 maja w Olkuszu po raz drugi odbędzie się zlot food trucków, czyli wielkie święto street slow food. Na dwa dni rynek miasta zmieni się w najbardziej smakowite miejsce w regionie.

Najlepsze Food Trucki z całego kraju zjadą się w Olkuszu, aby zaprezentować potrawy z czterech stron świata. Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą opcje wytrawne i na słodko, typowo mięsne i vege.

Całość doprawiona muzyką serwowaną na żywo przez DJ'i oraz pysznym craftowym piwem. Również Ci najmłodsi uczestnicy zlotu znajdą coś dla siebie w strefie dla dzieci. Jednym z food trucków, który pojawi się w sobotę, jest Eat on the Street, który serwuje potrawy kuchni meksykańskiej. Zjeść tam można Mega Burrito, pyszną Quesadillę, intrygujące Carnitas in Black, a dla wegetarian- Vege Wrapy z falafelem, oczywiście po meksykańsku. Coś pysznego, ale mniejszego? Wbijajcie na Taco Libre. Lubicie na ostro? Zapytajcie o ich sos Salsa Diabola. Lubicie wyraziście? Dostaniecie sosy- Salsa Verde i Salsa Roja.Dla kontrastu coś na słodko, czyli food truck Fragola, który przygotowuje pyszne owoce w czekoladzie. Wszystkie oferowane przez nich produkty są świeże i przygotowywane każdego dnia na miejscu, przy użyciu tylko najwyższej jakości składników, począwszy od czekolady, uznanej wśród smakoszy, po świeże owoce pochodzące od lokalnych dostawców.Oczywiście opisane wyżej food trucki to tylko niewielka część tego, czego będzie można doświadczyć w ten olkuski weekend. Wstęp na zlot jest oczywiście darmowy. Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu.Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.