Data wydarzenia: 10.06.2018 08:00 - 10.06.2018 17:00
Miejsce wydarzenia: Silver Park w Olkuszu

Po raz drugi z rzędu Olkusz będzie gospodarzem wyścigu w kolarstwie górskim, zaliczanego do cyklu Bike Atelier MTB Maraton. Kolarze przyjadą tu w niedzielę, 10 czerwca.

Dla tych, którzy trenują i ścigają sie regularnie przewidziano 65-kilometrowy dystans (PRO), a dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z kolarską rywalizacją lub wolą po prostu szybszą, bardziej intensywną jazdę, przygotowano 28,7-kilometrową pętlę (HOBBY). Na niej też walczyć będą młodzi zawodnicy, do 16. roku życia, którzy startują w kategorii FAMILY, wraz ze swoim dorosłym opiekunem.

Start oraz meta wszystkich wyścigów będzie miał miejsce na terenie Silver Parku w Olkuszu. W tamtejszym miasteczku zawodów odbędą się również wydarzenia towarzyszące, takie jak krótkie wyścigi dla dzieci, czy też konkursy.

Zapisy internetowe, regulamin, program oraz inne informacje dostępne są na stronie bikeateliermaraton.pl. Zgłoszenia do wyścigów dziecięcych przyjmowane są jedynie w biurze zawodów, w dniu rozgrywania imprezy.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.