Data wydarzenia: 28.04.2019 10:30 - 28.04.2019 13:00
Miejsce wydarzenia: Silver Park w Olkuszu

W niedzielę, 28 kwietnia na terenie Parku Rekreacyjno-Krajobrazowego „Silver Park” przy ul. Głowackiego o godz. 10:30 zostanie rozegrana III runda „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”, która będzie jednocześnie finałem rodzinnych zmagań.

Zapisy będą przyjmowane od godz. 10:00. Będzie to już trzecie spotkanie rodzin, które aktywnie spędzają wolny czas. Tym razem rodziny będą rywalizować między sobą w biegu połączonym z jazdą na rowerze.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy całe rodziny zarówno te, które uczestniczyły w dwóch pierwszych rundach jak i te, które chcą wziąć udział po raz pierwszy. Rozgrywki odbędą się w kategoriach:

  1. rodzic i dziecko z przedszkola lub szkoły podstawowej z klas 0-II,
  2. rodzic i dziecko ze szkoły podstawowej z klas III-V,
  3. rodzic i dziecko ze szkoły podstawowej z klas VI-VIII i gimnazjum.

Zwycięzcami zostaną rodziny, które uzyskają najlepszy łączny czas przejazdu rodzica i dziecka. Najlepsi zawodnicy otrzymają dyplom oraz nagrody rzeczowe, a w klasyfikacji generalnej dodatkowo zostaną wręczone pamiątkowe medale. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie roweru oraz kasku ochronnego.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.