Data wydarzenia: 02.07.2016 20:00 - 02.07.2016 23:30
Miejsce wydarzenia: Rynek w Olkuszu

Nieformalna grupa rowerowa Rower, Lubię Go! Olkusz Team już po raz drugi organizuje Nocny Rajd Rowerowy. Ubiegłoroczna impreza przyciągnęła grupy rowerowe z Jaworzna, Tychów, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Chrzanowa i wielu okolicznych miejscowości. Olkusz również reprezentowała spora grupa zapaleńców szalonej nocnej jazdy. Głośna muzyka, trąbki, gwizdki i mnóstwo kolorowych światełek – Olkusz w tym dniu nie zaśnie!

Tegoroczna trasa w 80% będzie przebiegać w terenie zabudowanym i będzie poprowadzona drogami asfaltowymi. Aby wziąć udział w rajdzie należy zapisać się na specjalnym formularzu (odnośniki do stron poniżej). Wcześniej obowiązkowo należy zapoznać się z regulaminem całej imprezy.
- Rowery to nasza pasja. Jeździmy dla przyjemności, dla zdrowia i dbania o dobrą kondycję, - mówi Grzegorz Ćmiel, założyciel Rower, Lubię Go! Olkusz Team. – Organizujemy wiele wycieczek rowerowych – tych mniejszych i tych większych. Chcemy, aby było nas jak najwięcej. Mamy już sporą galerię z naszych wypadów, którą można obejrzeć na naszym profilu na Facebook’u. Nocny Rajd Rowerowy to druga duża impreza, którą organizujemy przy pomocy wielu dobrych ludzi. Otrzymaliśmy w tym roku naprawdę spore wsparcie za co gorąco dziękujemy, - komentuje Grzegorz. – Wspólnie z całą naszą ekipą rowerową serdecznie zapraszamy do udziału w nocnym rajdzie. To co raz bardziej popularna forma spędzania aktywnego wypoczynku w naszych regionie. Cieszymy się, że my również możemy takie wydarzenie zorganizować i przy tym świetnie się bawić. Do zobaczenia w sobotę!