Karina Laszuk, mieszkanka gm. Lesznowola to jedna z pięciu kobiet tworzących grupę No Mercy, które łączy pasja do podniebnych akrobacji. Ich determinacja, wola walki oraz ogromne zaangażowanie zadecydowały o powstaniu drużyny zespołowej akrobacji spadochronowej, która już w drugim sezonie istnienia znalazła się w I dziesiątce Światowego Rankingu Najlepszych Tunelowych Zespołów Kobiecych w tej dyscyplinie.

Dzięki portalowi polakpotrafi.pl dziewczyny chcą zrealizować swoje marzenie i wyjechać we wrześniu na Spadochronowe Mistrzostwa Świata FAI (Federation Aeronautique Internationale) w Chicago, które są najważniejszymi zawodami spadochronowymi  na świecie.  

Otrzymane  wsparcie finansowe pozwoli im na intensywne i solidne przygotowania, które zwiększy ich szanse na godną walkę z najlepszymi teamami z całego świata i na zajęcie jak najlepszego miejsca.

Dzięki pomocy dziewczyny będą miały okazję nie tylko zmierzyć się z najlepszymi skoczkami na świecie, ale przede wszystkim godnie reprezentować nasz kraj w dziedzinie sportu, który cieszy się coraz większą popularnością.

Do tej pory Team może pochwalić się takimi sukcesami jak:

- II miejsce na Drugich Międzynarodowych Tunelowych Mistrzostwach Polski FlySpot, 2015.
- III miejsce na Mistrzostwach Europy w Holandii w zespołowej akrobacji spadochronowej FS4, 2015.
- VI miejsce na Tunelowych Mistrzostwach Świata w Pradze, 2015.

W drugim sezonie istnienia, No Mercy został sklasyfikowany w I dziesiątce Światowego Rankingu Najlepszych Tunelowych Zespołów Kobiecych w zespołowej akrobacji spadochronowej (liga NSL).

W 2015 roku zostały zaproszone do udziału w niesamowitej przygodzie, jaką było bicie rekordu Polski w dyscyplinie Big-Way. Polega ona na budowaniu w powietrzu przez skoczków lecących swobodnie z prędkością przekraczającą 200km/h założonej wcześniej 100 osobowej figury.

Aby wesprzeć projekt "No Mercy - Marathon po marzenia" należy wejść na stronę Polak Potrafi i wybrać nagrodę.

Każda osoba, która pomoże wygrać  „Marathon po marzenia” otrzyma specjalny upominek. To dzięki Wam Oficjalna Karda Polski w tym mieszkanka naszego powiatu będzie miała szansę dumnie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej!