Data wydarzenia: 22.04.2018 10:30 - 22.04.2018 13:00
Miejsce wydarzenia: Silver Park w Olkuszu

W niedzielę 22 kwietnia na terenie Parku Rekreacyjno-Krajobrazowego Silver Park o godzinie 10:30 zostanie rozegrana ostatnia runda „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”, która jest jednocześnie finałem zmagań rodzinnych.

Zapisy będą przyjmowane w dzień zawodów od godziny 10:00. Będzie to już trzecie spotkanie rodzin, które aktywnie spędzają czas wolny. Tym razem amatorzy aktywnego wypoczynku będą rywalizować między sobą w biegu połączonym z jazdą na rowerze.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu serdecznie zaprasza do wspólnej zabawy całe rodziny zarówno te, które uczestniczyły w dwóch pierwszych rundach jak i te, które chcą wziąć udział po raz pierwszy. Rozgrywki odbędą się w kategorii rodzinnej, w której udział biorą oddzielnie dwie osoby z rodziny (rodzic i dziecko ze szkoły podstawowej – klasy I-III, IV-VI oraz VII i gimnazjum). Zwycięzcami zostaną rodziny, które uzyskają najlepszy łączny czas przejazdu rodzica i dziecka. Najlepsi zawodnicy otrzymają dyplom oraz nagrody rzeczowe, a w klasyfikacji generalnej dodatkowo zostaną wręczone statuetki.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie roweru oraz kasku ochronnego.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.