Data wydarzenia: 14.10.2018 10:00 - 14.10.2018 13:00
Miejsce wydarzenia: Hala MOSiR w Olkuszu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu już po raz jedenasty będzie organizatorem pierwszej rundy „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”. Cykl spotkań o charakterze sportowo – rekreacyjnym z nutką dobrej zabawy kierowany jest do uczniów szkół podstawowych.

Uczniowie wraz ze swoimi rodzicami będą mogli wziąć udział w czterech rundach rozgrywanych od października do maja przyszłego roku. Podczas każdego spotkania dwuosobowe drużyny (dziecko + rodzic) przez zabawę mają możliwość wypróbowania swoich sił w różnych konkurencjach sportowych. Najlepsze składy za zdobyte punkty otrzymają nagrody. Ponadto prowadzona będzie klasyfikacja generalna do której wlicza się punkty zdobyte we wszystkich czterech rundach. Po zakończeniu cyklu czterech spotkań, trzy najlepsze rodziny w klasyfikacji generalnej (w każdej kategorii) otrzymają puchary. Konkurencje będą prowadzone z podziałem na następujące kategorie wiekowe: dzieci z klas 0-2, dzieci z klas 3-5, dzieci z klas 6-8 (klasa 0 oznacza przedszkolaków – zerówka).

Na pierwsze spotkanie organizatorzy zapraszają w niedzielę, 14 października o godzinie 10:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Wiejskiej 1a. Podczas pierwszej rundy odbędzie się turniej mini piłki nożnej oraz zabawy sprawnościowe na torze przeszkód, kolejne spotkania to zabawy w wodzie (luty), wyścig rowerowy (kwiecień), biegi i minigolf (maj). Organizatorzy zapraszają do udziału bez względu na posiadane umiejętności, najważniejsza jest dobra zabawa i czas spędzony w rodzinnej atmosferze.

Regulamin rozgrywek można znaleźć tutaj: REGULAMINWidzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.