W sobotę, 10 lutego rozpoczynają się ferie zimowe z MOSiR-em. Ośrodek przygotował wiele różnych, sportowych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Wszystkie zajęcia są bezpłatne, ale niektóre mają limit miejsc (lodowisko, pływalnia, ścianka wspinaczkowa). Na te zajęcia obowiązują wcześniejsze telefoniczne zapisy pod numerami 32 649 44 88 lub 784 647 871.

Zimowe zajęcia rozpoczną się w sobotę na lodowisku. Naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach tak jak rok temu poprowadzą trenerzy z klubu Walley z Krakowa. W każdym tygodniu odbędzie się 5 godzinnych spotkań: o godzinie 9:00 dla dzieci z rocznika 2008 i starszych, a o godzinie 10:00 dla dzieci urodzonych w 2009 i młodszych. Zapisy na zajęcia ruszyły w poniedziałek.

W poniedziałki, środy i piątki od godziny 10:00 młodzież może wziąć udział w turniejach piłki nożnej, tenisa stołowego, siatkówki i trio basketu. Dzieci codziennie będą mogły brać udział w zajęciach sportowych. W poniedziałki, środy i piątki o godzinie 12:00 dzieci ze szkól podstawowych (kl. I-VII) zapraszane są na animacje ruchowe i taneczne, a w każdy wtorek i czwartek od godz. 10.00 na animacje sportowe dla najmłodszych (dzieci SP klasy I-III i młodsze).

W każde popołudnie o godzinie 16:30 instruktorzy z klubu Kyokushin Karate poprowadzą zajęcia XXV Akademii karate i samoobrony.

Poza zajęciami w Hali Sportowo-Widowiskowej w Olkuszu dzieci będą mogły pójść na krytą pływalnię, gdzie pod okiem instruktorów można nauczyć się pływać lub doskonalić już posiadane umiejętności pływackie, a drugim tygodniu ferii (od 19 lutego) na ściankę wspinaczkową. „ABC wspinaczki” poprowadzą instruktorzy ze Speleoklubu Olkusz.

Każde dziecko musi posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w zajęciach.


Pełna rozpiska zajęć na plakacie poniżej.


Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.