Data wydarzenia: 20.01.2018 17:00 - 20.01.2018 19:00
Miejsce wydarzenia: Hala MOSiR-u przy ulicy Wiejskiej 1A w Olkuszu

Już dzisiaj w sobotę 20 stycznia o godzinie 17:00 w hali MOSiR-u szczypiornistki SPR-u Olkusz zmierzą się w spotkaniu 10. kolejki Pierwszej Ligi z drużyną SPR Sośnica Gliwice.

Srebrne Lwice zainaugurują drugą rundę rozgrywek o mistrzostwo Pierwszej Ligi kobiet. Przeciwnikiem Srebrnych Lwic będzie SPR Sośnica Gliwice. Drużyna ze Śląska plasuje się obecnie na 3. miejscu w tabeli.

Drużyna podopiecznych trenera Marcina Księżyka w ostatniej kolejce po dramatycznym spotkaniu pokonała  34:32 AZS AWF Warszawa, w starciu z AZS-em najwięcej bramek rzuciły Agata Wcześniak oraz Klaudia Łebko po 8. 
Piłkarki Sośnicy Gliwice natomiast na wyjeździe wygrały z jednym z beniaminków rozgrywek 1. Ligi KS Otmęt Krapkowice 23:22, najwięcej bramek dla Sośnicy rzuciła Aleksandra Abramowicz 6.

W sobotnim spotkaniu ciężko wskazać faworyta, ale Srebrne Lwice z racji gry przed własna publicznością będą miały większe wsparcie.

Polecamy wsparcie Srebrnych Lwic w boju o umocnienie się na pozycji lidera tabeli.

Tabela Pierwszej Ligi

1. SPR Olkusz 24. pkt.

  2. AZS AWF Warszawa 23. pkt.

  3. SPR Sośnica Gliwice 21. pkt.

 4. MKS AZS UMCS Lublin 18. pkt.

  ...................................................

  9. WKPR Wesoła Warszawa 3. pkt.

  10. KS Otmęt Krapkowice 0. pkt.

Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę