W sobotę 24 lutego, osoby grające w Lotto miały szansę na wysoką wygraną w wysokości 18 milionów złotych. Szczęśliwe liczby tym razem padły tylko na jednym kuponie, a wygrana to 17 656 745,70 zł.

Wysoka wygrana padła w kolekturze Lotto przy ul. Ludowego Wojska Polskiego 28B w Porębie koło Zawiercia. Szczęściarz, który kupił ten zakład typował własne liczby. Co ciekawe, w tej samej kolekturze mieszczącej się w saloniku Kolportera padła już wcześniej „szóstka” w wysokości 2 000 000 zł. Miało to miejsce 31 października 2013 roku.

Sobotnia wygrana jest najwyższą odnotowaną do tej pory w Porębie, a także jedną z najwyższych w naszym regionie. Warto też odnotować, że lista Lotto milionerów liczy od 24 lutego 1217 pozycji.

Oto sześć liczby, które zostały wylosowane w sobotę w Lotto:

Poniżej pierwsza piątka najwyższych wygranych w Lotto:

 

Przypominamy, że losowania Lotto odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Już w najbliższy wtorek można wygrać w kumulacji 4 000 000 zł.

Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.