| Źródło: Urząd Miasta i Gminy Olkusz

Skomentuj jako pierwszy!

Film promujący gminę Olkusz nagrodzony w ogólnopolskim konkursie

Pierwszego października w Katowicach odbyła się gala ogólnopolskiego konkursu Kryształy PR-u. Prestiżowe wyróżnienie w kategorii Najlepszy film promocyjny otrzymała Gmina Olkusz. Jury doceniło film „Zatrzymaj się w Srebrnym Mieście”, prezentujący najpiękniejsze zakątki naszego regionu.

Nagrody w konkursie Kryształy PR-u przyznawane były w kilku kategoriach: najlepszy film promocyjny, najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych, najlepsza kreatywna kampania promocyjna, najlepszy event społeczny, najlepsza gazeta miejska/biuletyn, najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej. To właśnie w tej pierwszej kategorii wyróżnienie uzyskała Gmina Olkusz.

„Zwracaliśmy uwagę na to, czy te pomysły, które w samorządach macie pokazują coś unikatowego, wyjątkowego. One pokazywały to, co macie Państwo wspaniałego u siebie i to, co jest tym zaproszeniem do waszego miasta” – mówił w czasie gali Kryształu PR-u prof. Sławomir Smyczek, przewodniczący Kapituły konkursu.

Film „Zatrzymaj się w Srebrnym Mieście” swoją premierę miał w czasie tegorocznych obchodów Święta Srebra – Dni Olkusza. Od tego czasu został obejrzany w internecie dziesiątki tysięcy razy. Wyświetlany jest również grupom turystów i młodzieży szkolnej. Szczęśliwcy mieli okazję zobaczyć go na dużym ekranie olkuskiego kina Zbyszek.

„To dla mnie wielkie wyróżnienie, że film został zauważony w konkursie ogólnopolskim, zwłaszcza że konkurował z dużymi agencjami reklamowymi. Ale to nie zasługa samego warsztatu i umiejętności, bo trafił mi się świetny materiał – piękne miasto Olkusz. Moja produkcja to spojrzenie nowego mieszkańca na to, co Olkusz oferuje. Minął rok odkąd się tu z rodziną sprowadziłem i ciągle odkrywam uroki naszego miasta i okolicy” – mówi Marcin Kłysewicz, czyli Pan Pstryk, autor filmu.

Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.

Publikacja:

Napisz komentarz

Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj
Jak chcesz się przedstawić?