Data wydarzenia: 14.02.2020 12:00 - 14.02.2020 18:00
Miejsce wydarzenia: Galeria Atrium w Olkuszu

Zbliżają się Walentynki! Z tej okazji, 14 lutego Atrium Olkusz zaplanowało wyjątkową akcję z miśkiem w roli głównej. W dniu zakochanych na klientów centrum czeka aż 300 pluszaków oraz mnóstwo słodkich upominków.

W najbardziej romantycznym dniu w roku na klientów Atrium Olkusz czekają sympatyczne, pluszowe misie. Z okazji święta zakochanych, centrum handlowe zaplanowało wyjątkową akcję pod hasłem “Walentynki Marzą Mi(się)”, w ramach której rozda aż 300 miśków. Aby otrzymać pluszową maskotkę, wystarczy dokonać zakupów na kwotę 100 zł i zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Klienta. Dla kupujących przygotowano również wiele słodkich upominków.

„W dzień św. Walentego chcemy wprowadzić naszych klientów w wyjątkowy nastrój. Coraz częściej celebrujemy w Polsce to wydarzenie i w czasie tego święta wręczamy prezenty najbliższym nam osobom. Misie mogą być miłym dodatkiem do (nie)codziennych zakupów i z pewnością uradują obdarowanych” – mówi Angelika Gawliczek, dyrektor Centrum Handlowego Atrium Olkusz.

Akcja „Walentynki Marzą Mi(się)”odbędzie się 14 lutego, w godzinach od 12:00 do 18:00.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.