Dwukrotnie w ciągu jednego dnia, w odstępie niespełna dwóch godzin, ten sam patrol z Komisariatu Policji w Wolbromiu zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Za pierwszym razem 48-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za drugim razem, badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila. Zatrzymane prawo jazdy nie było przeszkodą żeby po raz kolejny usiąść za kierownicą samochodu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 października około godziny 19:20 w miejscowości Kaliś. Policjanci z komisariatu w Wolbromiu zatrzymali kierowcę samochodu osobowego marki Fiat Doblo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 48-latek jest nietrzeźwy, albowiem miał 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Niespełna dwie godziny później w Wolbromiu, na ulicy Skalskiej ten sam patrol zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę Peugeota. Jakież było ich zdziwienie, gdy za kierownicą pojazdu siedział ten sam mężczyzna, wobec którego policjanci podejmowali wcześniej interwencję. Tym razem 48-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu. Wkrótce nieodpowiedzialny 48-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.