Jedna osoba została poważnie ranna w zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Nowej w Bukownie. Samochód osobowy marki Audi potrącił rowerzystę. Poważnie ranny 43-letni rowerzysta został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie.

Do wypadku doszło we wtorek, 6 sierpnia około godziny 21:00 w pobliżu skrzyżowania ulic: Nowej, Górniczej i Hutniczej w Bukownie. Podczas manewru wyprzedzania, kierujący Audi 23-letni mieszkaniec Bukowna potrącił rowerzystę. Mężczyzna był reanimowany do czasu przybycia załogi karetki pogotowia. Po przywróceniu czynności życiowych rowerzysta  został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Krakowie.

Na miejscu obecny był technik kryminalistyki oraz biegły sądowy z zakresu wypadków drogowych. Policjanci będą szczegółowo wyjaśnia przyczynę i okoliczności tego zdarzenia.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.