Na terenie zakładu pracy w Bukownie zginął 48-letni mężczyzna, który wpadł pod koła koparki. Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj 23 kwietnia na ulicy Bukowskiej w Bukownie. Około godziny 15:00 dyżurny otrzymał informację, że pod koparkę wpadł pracownik firmy. 48-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zbadali stan trzeźwości operatora koparki. Mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu pracował technik kryminalistyki, który przeprowadził oględziny. W tej sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olkuszu. Dopiero po jego zakończeniu, będzie można mówić o okolicznościach i przyczynach tego tragicznego wypadku. Oprócz policjantów w akcji brali udział ratownicy medyczni, strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Olkusza oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej z Bukowna.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.