Mieliście już okazję porozmawiać z panią adwokat Katarzyną Stopińską, osobą zakażoną koronawirusem Magdą Glińską oraz z prezesem Działdowskiej Agencji Rozwoju Romanem Dawidowskim. Teraz czas na cykl "Wybory 2020" i rozmowy z kandydatami na prezydenta na stronach największej sieci portali w regionie.

Pierwszym gościem naszego LIVE CHAT'u na temat zbliżających się wyborów prezydenckich będzie poseł i prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, a jednocześnie kandydat na najwyższy urząd w państwie - Władysław Kosiniak-Kamysz.

Rozmowę z kandydatem poprowadzi nasza redakcyjna koleżanka Alicja Biegalska. Zapraszamy na wywiad na żywo we wtorek 28 kwietnia o godz. 16:00. Link do wydarzenia na Facebook'u dostępny jest TUTAJ.

Wybory 2020
Wysłaliśmy zapytania do wszystkich głównych komitetów wyborczych. Maile z propozycją wywiadu otrzymali: Andrzej Duda, Małgorzata Kidawa-Błońska, Robert Biedroń, Władysław Kosiniak-Kamysz, Szymon Hołownia i Krzysztof Bosak.

Jak do tej pory sztaby trzech kandydatów nawiązały z nami kontakt. Udało nam się ustalić termin wywiadu z pierwszą osobą i jest nią Władysław Kosiniak-Kamysz.

O tym, kto jeszcze wystąpi na naszych portalach i w jakich terminach będziemy informować na bieżąco.