Wczoraj 13.11.2017 około godz. 20 na drodze wojewódzkiej nr 794 w Zadrożu zderzyły się dwa samochody osobowe: Opel Corsa i Volkswagen Golf. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Jak wstępnie ustalili policjanci,  kierujący Volkswagenem  na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w Opla Corsę. 52-letni kierowca Opla w ciężkim stanie został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Szpitala im. Jana Pawła II w Krakowie. Jego  55-letnia  pasażerka trafiła do szpitala w Olkuszu. 
Jak się okazało, kierowca Volkswagena, 55-letni mieszkaniec Krakowa, był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało u niego 1,84 promila.

Policjanci apelują o zachowanie trzeźwości na drodze! Szczególnie, że w wyniku nieodpowiedzialności takiej osoby zdrowie a nawet życie tracą osoby postronne trzecie.


Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.