Data wydarzenia: 01.09.2017 18:00 - 03.09.2017 22:00
Miejsce wydarzenia: Wolbrom

Na początku następnego miesiąca, od 1 do 3 września odbędą się tegoroczne Dni Wolbromia. W programie przewidziano wiele ciekawych atrakcji, które umilą uczestnikom czas. Inauguracja Dni Wolbromia odbędzie się w piątek, 1 września koncertem zespołu Wolna Grupa Bukowina w wolbromskim Domu Kultury.

W sobotę uroczystości rozpoczną się o godzinie 15:00. Przez cały dzień odbędzie się wiele koncertów takich zespołów jak na przykład Wotum, Trafiłem na Owczarnię i Milano. O 20:00 usłyszymy Złote Przeboje Romualda Lipko.

Niedziela rozpocznie się programem dla dzieci o 15:00. Następnie publiczność doświadczy występów kolejnych zespołów, wśród których usłyszymy Tony Grania, Uniqplan, Masha Qrella. O 20:30 startuje koncert gwiazdy wieczoru, czyli zespołu Lady Pank. O 21:30 Dni Wolbromia zakończy pokaz fajerwerków.

Oprócz koncertów zorganizowane zostanie wiele imprez towarzyszących, takich jak turnieje padla, tenisa ziemnego czy siatkówki plażowej. W sobotę, o 10:30 ruszy Bieg na Zakończenie Lata organizowany przez Dom Kultury w Wolbromiu. Oprócz tego uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnych rodzinnych grach i zabawach, skorzystać z wesołego miasteczka i zjeść coś przy stoiskach gastronomicznych.

Więcej szczegółów na plakacie.Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.