Data wydarzenia: 10.02.2019 10:30 - 10.02.2019 13:00
Miejsce wydarzenia: Basen przy ZSPI nr 1 w Olkuszu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olkuszu zaprasza na II rundę „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”, która odbędzie się w niedzielę, 10 lutego. Podczas spotkania od godz. 10:30 na basenie przy ZSPI nr 1 w Olkuszu rodziny staną do rywalizacji w wodnych konkurencjach zabawowych.

Specjalnie przygotowane zadania nie wymagają szczególnych umiejętności pływackich. Dozwolone jest używanie rękawków, kół, makaroników itp. W zabawie biorą udział dwuosobowe drużyny (dziecko + rodzic). Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu zawodów od godz. 10:00 przy wejściu na basen (ul. Kochanowskiego 2).

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i przedszkole (dzieci klas 0-II), szkoły podstawowe (dzieci klas III-V) oraz szkoły podstawowe (dzieci klas VI-VIII). 
Po spotkaniu trzy najlepsze rodziny w danej kategorii otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Zawody na pływalni są drugą rundą „Rodzinnych Rozgrywek Sportowych”, cyklu spotkań o charakterze sportowo – rekreacyjnym, który MOSiR w Olkuszu organizuje już po raz jedenasty. W każdym sezonie uczestnicy mogą brać udział w czterech rundach, rozgrywanych od października do maja. Podczas każdego spotkania dwuosobowe drużyny (dziecko + rodzic) przez zabawę mają możliwość wypróbowania swoich sił w różnych konkurencjach sportowych. Podczas każdej rundy najlepsze składy za zdobyte punkty otrzymują nagrody. Ponadto prowadzona jest klasyfikacja generalna, do której wlicza się punkty zdobyte we wszystkich czterech rundach. Po zakończeniu cyklu czterech spotkań, trzy najlepsze rodziny w klasyfikacji generalnej (w każdej kategorii) otrzymują puchary.


Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.