Data wydarzenia: 13.04.2019 11:00 - 14.04.2019 17:00
Miejsce wydarzenia: Atrium Olkusz

Święta Wielkiej Nocy to czas pełen radości, nadziei i wzniosłej atmosfery. To też powrót do pięknych polskich obrzędów i tradycji. W Atrium Olkusz wielkanocna atmosfera zapanuje już na tydzień przed Świętami. W dniach 13-14 kwietnia goście centrum będą mogli wziąć udział w specjalnie dla nich przygotowanych warsztatach artystycznych i kulinarnych. Atrakcji nie zabraknie także dla najmłodszych.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Atrium Olkusz przygotowało dla klientów i gości centrum przedświąteczne, pełne inspiracji, dwudniowe spotkanie. Miłośnicy sztuki kulinarnej będą mogli oddać się wspólnej pracy nad wypiekaniem wielkanocnych bab oraz ozdabianiem mazurków. Najmłodsi klienci centrum stworzą czekoladowe zajączki i pisanki. Uczestnicy warsztatów poznają też kraszanki, nalepianki, wyklejanki… – czyli różnorodne techniki zdobienia jaj, jakie wykształciły się w Polsce na przestrzeni wieków oraz własnoręcznie wykonają swoje pisanki.

Na fanów florystyki czeka praktyczna nauka zasad tworzenia niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych i ozdób z wykorzystaniem wiosennych tulipanów, hiacyntów i żonkili, a także koszyczków i dekoracji świątecznych. Będzie to też okazja do poznania najnowszych trendów we florystyce oraz technik sadzenia i pielęgnowania roślin. Wspólnie wykonane kompozycje oraz udekorowane koszyczki będą idealnym pomysłem na wyjątkową oprawę wielkanocnych stołów i domów, a zdobyte umiejętności przydadzą się na przyszłość. Najmłodsi uczestnicy otrzymają słodkości, które będzie rozdawał Wielkanocny Zajączek.

Dodatkowo wszyscy, którzy dniach 13-14 kwietnia dokonają w olkuskim centrum zakupów na kwotę minimum 100 zł otrzymają prezent gwarantowany w postaci babki wielkanocnej. Aby otrzymać upominek, wystarczy okazać paragon na specjalnym stanowisku. Liczba nagród jest ograniczona.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.