W ramach zgłoszeń reklamacyjnych klientów związanych z nieprzyjemnym zapachem produktu, firma Wyborowa S.A. producent wódki Luksusowa podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii tej wódki.

Chodzi dokładnie o wódkę Luksusowa o pojemności 0.7 l i numerze partii 17112061.
 
Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku. Producent zwraca się z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.

Jednocześnie firma w swoim komunikacie pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka.

Osoby, które są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii (numer partii można znaleźć w górnej części butelki) proszone są o kontakt  ze specjalnie uruchomioną infolinią pod numer telefon (022) 53 53 235 w celu uzyskania dalszych instrukcji. Pytania można również kierować na adres email: kontakt@wodkaluksusowa.pl
Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.