Wczoraj, 10 stycznia ogłoszony został ranking magazynu perspektywy.pl, w którym wybierane zostają najlepsze szkoły średnie.

Ranking magazynu Perspektywy prowadzony jest już od 20 lat. Na wyniki rankingu czekają dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie szkół, gimnazjaliści i ich rodzice, którzy stoją przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, a także organy prowadzące szkoły, dla których jest to element porównawczy.

Najlepszym liceum w Olkuszu, tak jak w zeszłym roku, jest I LO im. Króla Kazimierza Wielkiego, które w rankingu wojewódzkim zajęło 21 miejsce, a w całym kraju 247.

Licea z naszego powiatu w rankingu wojewódzkim zajęły następujące miejsca:Najlepszym technikum w Olkuszu, również tak jak w zeszłym roku, jest Technikum nr 1 w ZS nr 1 im. St. Staszica, które w rankingu wojewódzkim zajęło 52 miejsce.

Technika z naszego powiatu w rankingu wojewódzkim zajęły następujące miejsca:Chcesz się zareklamować na naszym portalu, pokazać jakie masz usługi, produkty? Nic prostszego, wystarczy do nas napisać TUTAJ, na początek otrzymasz 50% upustu.