W niedzielę, 4 sierpnia w Trzyciążu doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem marki Peugeot nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, czym doprowadził do zderzenia z motorowerem.

W wyniku zdarzenia 56-letnia kobieta z podejrzeniem złamania barku została przetransportowana do szpitala w Olkuszu. Na miejscu zdarzenia technik kryminalistyki wykonał oględziny, zabezpieczył ślady i zrobił zdjęcia. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Na polskich drogach każdego dnia można zaobserwować sytuacje, w których kierowcy nie udzielają pierwszeństwa przejazdu innym pojazdom. Wielu kierowców zapomina o kulturze na drodze oraz zasadach prawa włączania się do ruchu, czy pierwszeństwa przejazdu. Często przyczyną nieudzielenia pierwszeństwa innemu pojazdowi jest  zwyczajny pośpiech lub nieuwaga. Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozsądek.Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.