Jesteś lokalnym rzemieślnikiem, wykonujesz rękodzieło, oferujesz ekologiczną lub regionalną żywność i chcesz pokazać mieszkańcom Olkusza, jak wspaniałe produkty powstają w twoim warsztacie lub wytwórni? Doskonałą okazją będzie organizowany już po raz trzeci Jarmark Rękodzieła i Produktów Lokalnych podczas Święta Srebra – Dni Olkusza 2019. Swój bezpłatny udział w jarmarku można zgłaszać do 19 kwietnia.

Podobnie jak w poprzednich edycjach imprezy, mile widziani są wytwórcy regionalnych wyrobów rzemieślniczych, użytkowych i artystycznych, biżuterii oraz naturalnych produktów spożywczych i kosmetyków prowadzący działalność na terenie Miasta i Gminy Olkusz. W miarę wolnych miejsc przyjmowane będą również zgłoszenia rękodzielników z pozostałych gmin Powiatu Olkuskiego. 

Rok temu w dwudziestu drewnianych domkach na ulicy Krakowskiej kupić można było ręcznie wykonane dekoracje do domu, chleby, wędliny, biżuterię, miody, zabawki dla dzieci, ekologiczne gry edukacyjne, drewniane przybory domowe i wiele innych. Różnorodność oferowanych produktów i ich jakość zachęcały uczestników Święta Srebra do oglądania i zakupów.

Bezpłatna powierzchnia wystawiennicza będzie przydzielana na podstawie poprawnie wypełnionego „Formularza zgłoszeniowego”. Wypełniony formularz należy przesłać lub dostarczyć osobiście do dnia 19 kwietnia 2019 roku na adres: Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu, Biuro Promocji i Informacji Publicznej, Rynek 1, 32 – 300 Olkusz. W przypadku preferowanej drogi elektronicznej, skan formularza należy wysyłać na adres promocja@olkusz.eu. Pytania można kierować również pod numerem telefonu 32 626 01 60. Spośród nadesłanych ofert zostanie wybranych minimum 10 wystawców, którzy otrzymają możliwość skorzystania z bezpłatnej powierzchni wystawienniczej w drewnianym domku o wymiarach 3x2m.   
Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.