Ten weekend, będzie prawdziwą gratką dla pasjonatów dobrego jedzenia. Przy centrum handlowym Atrium Olkusz odbędzie się wyjątkowy festiwal smaków. Kilkanaście wyselekcjonowanych food trucków zagwarantuje, że każdy miłośnik kulinariów znajdzie coś dla siebie. W związku z tym mamy konkurs dla czytelników naszego portalu, do wygrania vouchery na bezpłatną dowolną potrawę.

Organizator przeznaczył 5 voucherów, każdy na dowolną potrawę z losowo wybranego food trucka.KONKURS

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać voucher wystarczy:

  • napisać w komentarzu pod postem "CHCĘ WYGRAĆ VOUCHER NA ZLOT FOODTRUCKÓW"
  • zamieścić zdjęcie swojej ulubionej potrawy
  • poprosić znajomych o POLUBIENIE swojego zdjęcia pod postem

5 pierwszych osób, które prawidłowo spełnią warunek i będą miały największą ilość polubień zdjęcia z potrawą wygrywają voucher.

Konkurs trwa do piątku 25 maja do godziny 18.00.
Zamknięcie konkursu odbywa się poprzez wykonanie printscreenu uczestników konkursu pod postem, napisanie ZAMYKAMY KONKURS i opublikowanie osób wygrywających.
Odbiór wygranych voucherów na stanowisku organizatora w Le Mini Lemoniada, po podaniu imienia i nazwiska i hasła OLKUSZ DLAWAS.

Udział w konkursie na Facebooku

Zlot Foodtrucków w Olkuszu


WYNIKI KONKURSU:
W konkursie vouchery wygrywają: Kamila ŁaskawiecAgnieszka Banyś-KotasAngelika CetnarowskaMarta SorbianPaulina Kruczek - GRATULUJEMY 


Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę.