KSW 35 już 27 maja w Ergo Arenie. W walkach wieczoru wystąpią Mamed Khalidov oraz Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Transmisję z KSW 35 można już zamawiać w Cyfrowym Polsacie, UPC oraz na www.kswtv.com.

Federacja KSW wytoczy najcięższe działa na KSW 35 w ERGO Arenie. Największe gwiazdy organizacji Mamed Chalidow, Mariusz Pudzianowski, Michał Materla i Marcin Różalski zawalczą w trzech walkach wieczoru 27 maja na granicy Gdańska i Sopotu. Po zdobyciu pasa KSW w kategorii średniej niepokonany na polskiej ziemi Chalidow (31-4, 12 KO, 17 Sub) będzie po raz pierwszy bronił tytułu. Naprzeciw nieprzewidywalnego i zjawiskowo walczącego zawodnika Berkut Arrachion Olsztyn stanie król nokautu Aziz Karaoglu (9-6, 8 KO, 1 Sub). Najsilniejszy człowiek na świecie powróci na polską ziemię, żeby po raz kolejny zmierzyć się z legendą sportów walki. Po wygranej z Pawłem Nastulą Mariusz Pudzianowski (9-4, 3 KO, 2 Sub) spróbuje pokonać jednego z najlepszych uderzaczy w organizacji KSW, Marcina Różalskiego (5-4, 3 KO, 1 Sub). Natomiast były mistrz Michał Materla (22-5, 4 KO, 12 Sub) powróci po utracie pasa, by zmierzy się z Antonim Chmielewskim (32-14, 5 KO, 18 Sub). 

Oficjalny media trening przed galą zbliżającą się galą KSW 35 odbędzie się w poniedziałek, 23 maja o godzinie 17:00 w Złotych Tarasach w Warszawie. 

KSW 35 w Ergo Arenie: oficjalny trening
 
Przed kibicami oraz przedstawicielami mediów swoje umiejętności zaprezentują największe gwiazdy Federacji KSW: broniący po raz pierwszy tytułu w wadze średniej Mamed Khalidov, mierzący się w oczekiwanym pojedynku w wadze ciężkiej Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski, a także ulubieniec wszystkich kibiców Michał Materla oraz pretendenci do pasa KSW w wadze lekkiej, niepokonany Mateusz Gamrot i Francuz Mansour Barnaoui. Fani zobaczą też pokazy treningowe w wykonaniu Antoniego Chmielewskiego, Łukasza Chlewickiego, Marcina Wrzoska, Filipa Wolańskiego i Kamila Szymuszowskiego. 

Dodatkowo w czasie media treningu trener Piotr Jeleniewski z warszawskiego klubu S4 Fight Club wraz swoimi zawodnikami zaprezentują kibicom przekrój technik wykorzystywanych MMA oraz podstawowe zasady walki obowiązujące na galach Federacji KSW.