Olkuska policja poszukuje osób, mających informacje na temat dwóch zdarzeń, które miały miejsce w styczniu bieżącego roku. Szukani są świadkowie wypadku drogowego i uszkodzenia pojazdu.

Do wypadku doszło 29 stycznia około godziny 14:45 w Olkuszu na Al. 1000-lecia w rejonie sklepu „Lidl”. Podczas zdarzenia został uszkodzony pojazd marki Ford a sprawca, poruszający się pojazdem koloru niebieskiego najprawdopodobniej marki Honda, odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby, które mają informacje o sprawcy uszkodzenia pojazdu Ford, proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32-6478-235 lub 997.

Kolejnym zdarzeniem jest uszkodzenie samochodu marki Audi, do którego doszło 9 stycznia w Olkuszu na ul. Rabsztyńskiej 2A. Właściciel pozostawił pojazd na parkingu przy McDonald's i kiedy wrócił, zauważył uszkodzoną z przodu pojazdu po prawej stronie plastikową część nadkola i zderzak. Osoby, które mają informacje w sprawie uszkodzenia pojazdu, proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32-6478-234 lub 997.


Widzisz ciekawe zdarzenie? Masz ciekawy filmik, zdjęcie? Podeślij do Redakcji, może wspólnie coś opublikujemy. Wystarczy do nas napisać kontakt przez Facebook lub Kontakt przez stronę